FTK Etiket ve Ambalaj - Grafik

Tasarım dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden, tasarım gücü yüksek görsel tasarım ekibimiz; müşterinin beklentilerini bilen ve beklentilerin üzerinde hizmet vermeyi hedefleyen bir anlayış içindedir. En son teknoloji ile donatılan grafik departmanımız size, hayal ettiğiniz ambalaja ulaşmanızda yardımcı olacaktır.

Görsel tasarım ekibimiz, gönderdiğiniz dökümanları baskıya hazır hale getirilebilmek için mutlaka gözden geçirirler. Karşılaştıkları tüm sorunlarda hızlı ve kalıcı çözüm üretirler.

PVC, PET, PP opak, PP şeffaf, ultra clear ve metalize malzemeye baskı yapabilen Mock-up hizmetimiz sayesinde klişe, silindir veya bıçağa gerek duyulmadan ürününüzün ambalajı için prototip hazırlanabilir. Türkiyede sadece bir kaç firmada bulunan bu sistem sayesinde baskıya girmeden sonucu görebilirsiniz. Özellikle şekilli ambalajlar için tercih edilen sleeve etiketlerde warpları ayarlayabilmemiz bizi rakiplerimizin bir adım önüne taşır.

FTK Etiket ve Ambalaj - Grafik

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket ve Ambalaj - Grafik

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket ve Ambalaj - Grafik

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket & Ambalaj

Fabrika Akçaburgaz Mah. 3038. Sokak No: 9 3456 Esenyurt / İstanbul Ambalaj Bölümü Selahattin Eyyubi Mah. 1623 Sk. No:1 Esenyurt / İstanbul Phone:0212 698 9820 e-mail:info@ftkambalaj.com.tr
© 2020 FTK Etiket & Ambalaj