FTK Etiket ve Ambalaj - Üretim

En önemli ürünümüzün "Kalite" olduğunu benimseyerek, kalitenin kontrolü yerine üretimini hedefliyoruz. Bu nedenle üretim prosesini girişten çıkışa kadar planlayıp, problem önleme çalışmalarına ağırlık vererek kalitenin üretim sırasında doğmasını sağlıyoruz.

FTK ambalaj baskı sektöründe tecrübeli kadrosu ve geniş makine parkuru ile Blown PVC üretimi ve Avrupa’dan getirtilen Cast PVC, PET, PET G, OPS gibi ürünleri yüksek kapasitede işleme gücüne sahiptir.

Üretim yelpazesi oldukça geniş olan firmamızın makina parkurunda; 9 renk rotogravür baskı makinası, 8 renk ve 10 renk flexo baskı makinası, 7 renk letterpress baskı makinası ayrıca kesim, kalite kontrol, sleeve kapama ve sleeve giydirme üniteleri bulunmaktadır.

Sleev de silver, gold ve hologram soğuk varak yaldız uygulaması; etiket de sıcak / soğuk varak yaldız + laminasyon + dlemrlem (yapışkan öldürme, yapışkanlı yüzeye baskı) + Piggy Back etiketler gibi güçlü bir üretim yelpazesine sahibiz.

FTK Etiket ve Ambalaj - Üretim

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket ve Ambalaj - Üretim

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket ve Ambalaj - Üretim

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket & Ambalaj

Fabrika Akçaburgaz Mah. 3038. Sokak No: 9 3456 Esenyurt / İstanbul Ambalaj Bölümü Selahattin Eyyubi Mah. 1623 Sk. No:1 Esenyurt / İstanbul Phone:0212 698 9820 e-mail:info@ftkambalaj.com.tr
© 2020 FTK Etiket & Ambalaj